Companies

This newspaper is published in Companies category

COMPANIES

7,517

Işığın sönmedi , sönmeyecek !

Ülkenin dört bir yanı huzursuz ve gergin bir şekilde doktorun ağzından çıkabilecek güzel kelimeleri beklerken umudunu kaybetmemek adına dik durmaya çalışıyordu . İlim dese dahi o an ülkenin insanları için en hakiki yol gösterici kendisiydi . Ve bir yol ayrımı söz konusu olduğunda tıpkı savaşta olduğu gibi hastalığı da alt edebilir ümidiyle çocuğu yaşlısı herkes onun için dualar etti ve bekledi .

Saatler 09:05'i gösterdiği an Türkiye Cumhuriyeti'nin mimarı , yol göstericisi Mustafa Kemal Atatürk sonsuzluğa erdi .

Sonsuz olmak bir liderin yaptığı işleri ne kadar doğru yaptığının göstergesidir . Bugün kendisini hiç görmese de , duymasa da onun fikirlerinin nesiller boyunca miras olarak taşınmak , hitabesini her Türk gencinin misyon olarak kayıtsız şartsız benimsemek ve tabi ki bizlere armağan ettiği ülke ve yaşayış biçimi bunun en güzel kanıtıdır .

Bugün 10 kasım 2015 , 77 yıl önce uğurladığımız Ata'mızı geçmişte büyüklerimizin hissettiği duygular içerisinde özlem ve rahmetle anıyoruz .

IŞIĞIN HİÇ SÖNMEDİ , SÖNMEYECEK !

#MustafaKemalAtatürk #10Kasım #Papiroom

152

3

19

Bu haber, Papiroom üyesi Papiroom tarafından oluşturulmuştur. Papiroom tarafından herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Siz de Papiroom'da kendi gazetenizi oluşturabilir ve içeriklerinizi okurlarınızla buluşturabilirsiniz.

COMMENTS
POPULAR NEWS

Sevgili Papiroom okurları ŞİRİN POLAT YERÇEKİMSİZ MEVZULAR çok sevdiğim kıymet verdiğim bir