Companies

This newspaper is published in Companies category

COMPANIES

11,573

Papiroom için İngilizce Dil Seçeneği Yayınlandı!

Değerli Papiroom Üyeleri,

Bir süredir alt yapı çalışmalarını sürdürdüğümüz Papiroom için İngilizce Dil Seçeneği an itibarı ile kullanılabilir durumdadır. Dilediğiniz takdirde 'Hesap Ayarları' kısmına giriş yaparak Dil Seçenekleri sekmesinin hemen altında yer alan seçeneklerden İngilizce'yi seçebilirsiniz.

Site üzerinden Papiroom'u İngilizce olarak kullanmak mümkün olduğu gibi, akıllı telefonunuzun dil seçeneğini İngilizce'ye ayarladığınız durumda da mobil uygulamalar üzerinden Papiroom'u İngilizce olarak kullanabilirsiniz.

Hepinize iyi yayınlar dileriz.

PR Team

Hi Papiroom,

We were working on a multi-language option for a while. Now this option is available to use. If you want to use Papiroom in English, you can change your language setting from “Account Settings ---> Language Options”

In addition to the option to use Papiroom in English on your mobile device.. In case you set the language setting of your mobile device to English, you can also use Papiroom in English in mobile applications.

Best,
PR Team#papiroom #İngilizceDilSeçeneği #multilanguageoption

62

11

11

Bu haber, Papiroom üyesi Papiroom tarafından oluşturulmuştur. Papiroom tarafından herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Siz de Papiroom'da kendi gazetenizi oluşturabilir ve içeriklerinizi okurlarınızla buluşturabilirsiniz.

COMMENTS
POPULAR NEWS

...