Companies

This newspaper is published in Companies category

COMPANIES

27,255

Papiroom Konular Yayında!

Değerli Papiroom Üyeleri,

Sizlere, bugünden itibaren Papiroom’da kullanıma sunulan yeni bir özellikten bahsetmek istiyoruz. PR Team olarak büyük bir heyecanla bu yeniliğin yayına girmesini beklerken 2 gündür ülkemizde yaşanan terör olayları ve neticesinde heyecanımız yerini hüzne bırakmıştır.

Haince gerçekleştirilen bu terör olaylarının bir an önce son bulmasını temenni eder bu saldırılarda hayatını yitiren tüm vatandaşlarımızın yakınlarına da başsağlığı dileriz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi sizlere büyük bir heyecanla hazırladığımız ve an itibariyle yayına sunduğumuz yeni bölüm hakkında bilgilendirmede bulunmak istiyoruz.

Papiroom olarak “Fikirlerini Özgür Bırak” sloganı ile çıktığımız bu yolda siz değerli üyelerimizin fikirlerini özgürce yayınlayıp okurlarıyla buluşturmasına olanak sağlamaya çalıştık. Yayınlamış olduğunuz haberlerde kullandığınız etiketler(hashtag) zamanla sosyal medyanın kullanım alışkanlıklarına yenik düşüp bilgi kirliliğine sebep olmaya başladı ve #edebiyat etiketi altında futbol, #siyaset etiketi altında da yemek tarifi gibi birbirinden alakasız haberlerin oluşmasına neden oldu.

Yapmış olduğumuz gözlemler ve araştırmalar neticesinde PR Team olarak platformumuzdaki bilgi akışını daha da hızlandıracağına inandığımız Papiroom Konular kısmını an itibarı ile yayına aldığımızı söylemekten mutluluk duyuyoruz.

Papiroom Konular kısmı ile ilgili ilerleyen saatlerde @PapiroomSupport hesabımızdan bir haber yayınlanıp akıllarda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde kurallar ve kullanım şekli ile ilgili detaylı bir açıklama yayınlanacaktır. Bu süre zarfında hem içeride oluşturulmuş olan konuları inceleyip kullanım şekli ile ilgili bilgi edinebilirsiniz hem de haber yayınlama ekranına eklenmiş olan “konular” kısmını gözden geçirip konu altına haber ekleme seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Ayrıca, Papiroom Konular’dan bağımsız olarak bazı kısımlarda tasarım değişikliğine gidilip, ufak değişiklikler yapılmıştır.

-----------------------------------------------------------

Önemli hatırlatma: Mobil uygulamanızdan “Papiroom Konular” kısmına erişmek için lütfen Papiroom uygulamanızı güncellemeyi unutmayınız.

App Store : https://itunes.apple.com/tr/app/papiroom/id946713877?l=tr&mt=8

Play Store : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.papiroom.app

-----------------------------------------------------------

Hepinize bol haberli günler dileriz..

PR Team

113

18

28

Bu haber, Papiroom üyesi Papiroom tarafından oluşturulmuştur. Papiroom tarafından herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Siz de Papiroom'da kendi gazetenizi oluşturabilir ve içeriklerinizi okurlarınızla buluşturabilirsiniz.

COMMENTS
POPULAR NEWS

...