Companies

This newspaper is published in Companies category

COMPANIES

20,978

FIT Zirvesi ve Girişim Yarışması

Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtılacağı FIT’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22 Şubat-25 Şubat’ta Fuar İzmir’de kapılarını açıyor. 5 ayrı fuarı tek çatı altında birleştiren FIT ’18, otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok alanda ziyaretçilere sunacak.

FIT’18 fuarı katılımcılara mevcut teknolojileri deneyimleme olanağı sunarken 23-24 Şubat’ta fuar kapsamında düzenlenecek Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Zirvesi’nde ise önümüzdeki yıllarda fabrikalarda nasıl bir dönüşüm yaşanacağı konuşulacak.

Teknoloji Girişimcileri ve İş Adamları Derneği (TEKGİAD) iş birliği ile organize edilen zirvenin yanı sıra, Girişim Pazaryeri ve Yarışması etkinliği kapsamında yenilikçi çözümler üreten seçilmiş 40 girişime fuarda özel bir stand alanı verilecek ve girişimlerini tanıtma imkanı sağlanacak. Bu 40 girişim arasından seçilecek 10 özel girişim ise, FIT Zirvesi sonunda sahneye çıkarak ilk 3 dereceye girmek için Jüri’ye sunumlarını yapacaklar. İlk 3'e girenler de ödüllendirilecek.

Siz de girişiminizi tanıtmak için FIT Girişim Yarışmasına katılın, ilk 40 girişim arasına girerek FIT'18 fuarında 23-24 Şubat 2018 tarihleri arasında iki gün süresince kendi standınızda endüstriden binlerce ziyaretçi ve katılımcıya doğrudan ulaşın. Dereceye giren ilk 40 girişim fuarda potansiyel iş ortakları, iş bağlantıları, müşteriler ve yatırımcılara kolayca ulaşma imkanına kavuşacaklar. Bunun yanında basında yer alabildikleri gibi, sektörden ve potansiyel müşterilerden çok değerli geri bildirim toplayarak ürün ve hizmetlerinin pazar uyumunu sağlayabilirler.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

FIT Girişim Pazaryeri’ne fitzirve.com adresinden online olarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru son tarihi 10 Şubat 2018.

Hangi Girişimler Katılabilir?

FIT Pazaryeri’ne ve Girişimcilik Yarışması’na katılacak girişimler başvurular arasından TEKGİAD tarafından seçilecek. Genel başvurular arasından 40 girişim aşağıdaki kriterlere göre belirlenecek;

Daha önce girişim yarışmasına katılmamış, ve/veya lansman yapmamış girişimlere öncelik veriyoruz. Ancak sektöre yenilikçi bir çözüm sunan tüm girişimler/firmalar katılabilir.
FIT Girişim Pazaryeri tarihine kadar girişiminiz en azından kapalı beta, test aşamasında demo edilebilir bir ürün/hizmet sunuyor olmalı.
Girişimler daha önce yatırım almış ya da herhangi bir hızlandırma programına katılmış olabilirler.
Endüstriyel alanda çözüm üreten girişimlerin şansı daha yüksek. Ancak, girişimlerde herhangi bir sektör, iş modeli gibi bir sınırlamamız yok! Tüm girişimciler başvurabilir.

Girişim Pazaryeri paketinde neler var?

Girişimler için yalnızca 150 TL değerinde olan Girişim Pazaryeri paketi içinde aşağıdaki imkanlar bulunuyor;

3 kişi (kurucu ortak, girişim çalışanı) için FIT Zirvesi 2018 davetiyesi.
3 kişi (kurucu ortak, girişim çalışanı) için FIT Fuarı 2018 davetiyesi.
Girişim Pazaryeri’nde yer alacak tüm girişimlere birer masa verilecek. Burada girişiminizin ürün/hizmetinin sunumunu yapmak için kendi bilgisayar/monitörünüzü kullanabilirsiniz.
Girişim Pazaryeri alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma ve girişiminizi, çözümünüzü tanıtma fırsatı.
Türkiye ve dünya’dan 10 binden fazla FIT Fuar & Zirve katılımcısı/ziyaretçisiyle girişim olarak tanışma, çözümünüzü tanıtma ve geri bildirim alabilme şansı.
Medyada girişiminizle yer alma ve tanıtım fırsatı.

25

2

7

Bu haber, Papiroom üyesi Papiroom tarafından oluşturulmuştur. Papiroom tarafından herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Siz de Papiroom'da kendi gazetenizi oluşturabilir ve içeriklerinizi okurlarınızla buluşturabilirsiniz.

COMMENTS
POPULAR NEWS

...