Daily

This newspaper is published in Daily category

DAILY

115

Kocintok Laboratuvar Cihazları

Sağlık ve Eğitim alanında önemli bir yere sahip olan laboratuvar ortamlarında, teknolojik özellikleri mevcut olan cihazlar ile beraber yapılan araştırmaların daha hızlı bir şekilde sonuçlanması hedeflenir. Gıda ve Sağlık alanı en çok önem verilen alanlar arasındadır. Araştırma işlevlerinde görev alan ; biyolog,kimyager ve kimya mühendisleri yaptıkları analizlerin doğru olmasını ve zaman kaybının ortadan kaybolmasını isterler, bunun için kullanacakları yardımcı cihazlar sayesinde sonuçlara daha hızlı bir şekilde oluşmanız mümkün hale gelmiştir.

Ülke ekonomisine önemli derecede katkısı bulunan, laboratuvar ortamlarında ortaya çıkacak yeni buluşlar insalığın daha uzun yıllar ayakta kalabilmesine alt yapı hazırlayacaktır. Dünya’nın çeşitli ülkelerinden oldukça fazla cihazın ithalatı konusunda hizmet sunan kocintok, 1962 yılından beri üretim ve arge çalışmalarında kullanılan yardımcı cihazlar konusunda uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Yurt dışından ithal edilen bu ürünler kur oranlarına göre değiştiğinden online olarak fiyat teklifi alabileceğiniz ;

http://www.kocintok.com.tr

Satış mağazasından ürünlerin fiyatları ve teknik özellikleri hakkında rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Analizler esnasında kullanacağınız ürünlerin kaliteli olması, doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır. 2 yıl garanti kapsamında üretilen cihazların 10 yıla kadar yedek parça imkanı firmamız tarafından sağlanır. TSE’ye uygun, gelişime açık, en yeni güvenlik özelliklerine sahip cihazlar konusunda mağazamızdan cam, sarf ve plastik malzemeler konusunda hizmet alabilirsiniz.

Yardımcı Kaynaklar : http://www.artstation.com/ilaydabilisim/

0

0

0

Bu haber, Papiroom üyesi ilaydabilisim tarafından oluşturulmuştur. Papiroom tarafından herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Siz de Papiroom'da kendi gazetenizi oluşturabilir ve içeriklerinizi okurlarınızla buluşturabilirsiniz.

COMMENTS
POPULAR NEWS

...