Daily

This newspaper is published in Daily category

DAILY

59

Kızılcahamam Termal Suyun Faydaları

Yer altı zenginlikleri arasında önemli bir yere sahip termal sular, sağlık yönünden de oldukça etkili ve uzmanlar tarafından birçok hastalığın tedavisinde önerilmektedir. Ülkemiz konumu ve yer altı zenginlikleri ile birçok turistin uğrak yerleri arasında yer almaktadır. Türkiye'nin başkenti Ankara'nın ilçeleri arasında yer alan kızılacahamam bölgesi şehir merkezine 80 km uzaklıkta yer almaktadır. Günü birlik otobüs veya aracınızla rahatlıkla yolculuk edebilirsiniz.

Aileniz veya sevdiklerinizle eşsiz manzarası, temiz havası ve doğal kaplıcaları ile güzel bir gün geçirmeniz için yapmanız gereken tek şey doğru ve konusunda deneyimli otelleri tercih ederek, kızılcahamam bölgesinde konaklamanızdır. Uzun yıllar kızılcahamam bölgesinde birçok misafiri ağırlayan Başak Termal otel, sunduğu hizmetler ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet kalitesi ile en iyi termal oteller arasında yer almaktadır.

Romatizmal hastalıkların iyileşme sürecinde önemli bir rol oynayan kaplıca suları, şifa kaynağı olarak bilinmektedir. Konusunda deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile güzel bir konaklama yapmak için tavsiye edebileceğimiz oteller konusunda kaynak bilgiden güncel detayları öğrenebilirsiniz.

Tavsiye edeceğimiz oteller ; https://www.basaktermalhotel.com
adresi üzerinden yapacağınız indirimlerde indirim kodu olarak papiroom indirimini kullanabilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı ve Akşam yemeği olmak üzere iki çeşit seçeneğimiz mevcuttur. Çocuklarınızın zaman geçirebileceği oyun alanları ve spor alanları. Kızılcahamamın eşsiz gezilecek yerleri konusunda rehberlik edebilecek personellerimiz mevcuttur.

0

0

0

Bu haber, Papiroom üyesi ilaydabilisim tarafından oluşturulmuştur. Papiroom tarafından herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Siz de Papiroom'da kendi gazetenizi oluşturabilir ve içeriklerinizi okurlarınızla buluşturabilirsiniz.

COMMENTS
POPULAR NEWS

...