Daily

This newspaper is published in Daily category

DAILY

7

Balkon Kapama Sistemleri

Sağlam ve Dayanıklı her mevsim kullanabileceğiniz balkon kapama sistemlerimiz ile görüntü kaybı olmadan uzun yıllar balkonlarınızın keyfini sürebilirsiniz. Modern tasarımlara sahip ürünlerimiz sağlam ve kaliteli malzemeden imal edilmektedir.

Amacımız ; hem modern, hem kullanışlı tasarımlarla balkonunuzu güzelleştirerek size keyfini çıkarabileceğiniz yaşam alanı sağlamak.

Uzman Cam Balkon İSTANBUL Sistemleri faaliyetlerine başladığı günden itibaren ANKARA Merkez ve Yurt genelindeki bayi ağımızla sizlere hizmet vermektedir. 7 yıldır Ankara’da, 3 yıldır Bursada, 12 yıldır İstanbul’da faaliyetlerimizde davam etmekteyiz.

Cam balkon İSTANBUL sektöründe faaliyet gösteren birçok firmanın olduğunu ve günden güne sayı bakımından arttığını sizlerde fark ediyorsunuz. Fakat son zamanlarda bazı firmaların avans aldığı halde işi geciktirdiklerini, söz verilen tarihlerde işi teslim etmediğini ya da teslim ettiği işin yarım bırakılıp bir daha firmaya ulaşılamadığı gibi duyumlar almaktayız.

Güvenilir ve farklı tasarımlar için http://balkoncamlama.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

iç ve Dış mekanlarda; Temperli güvenlik camları yüksekliğe göre 8 mm. veya 10 mm. olarak kullanılmaktadır.

Camların temperli olup olmadığını camı kırmadan nasıl anlarız ?

Cam üzerinde mutlaka logo olmasına ve de bu logonun silinmek yada kazınmak sureti ile çıkmamasına dikkat etmeliyiz. logo siliniyorsa silindiği zaman altında herhangi bir iz bırakmıyorsa, camların temperli olmadığını buradan anlayabiliriz.

Ayrıca katlanır cam duvar seçeneklerimiz bulunduğunuz mekanın kullanım tarzına göre çok maksatlı ve estetik görünüm sağlar.

Cam Balkon İstanbul olarak bünyemizdeki çalışanlarımızın iş güvenliğine de önem vermekteyiz. Çalışanlarımızın her birinde kendilerine zimmetli emniyet kemerleri, kaskları, güvenlik eldivenleri ve koruma gözlükleri vermekteyiz.

Yeni Nesil Giyotin Cam Sistemlerini incelediniz mi ?

2 yıl garantili, benzersiz tasarımları ile her alanda uygulanabilir.

http://balkoncamlama.org/urun/giyotin-cam-sistemi/

0

0

0

Bu haber, Papiroom üyesi tarafsizbilgi tarafından oluşturulmuştur. Papiroom tarafından herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Siz de Papiroom'da kendi gazetenizi oluşturabilir ve içeriklerinizi okurlarınızla buluşturabilirsiniz.

COMMENTS
POPULAR NEWS

...